LAZETIĆ ODMAH KONKURISAO ZA TIM I TO U DERBIJU! Otišao iz Zvezde, pa gledao kako Francuz ruši šampiona!

Autor Alen Kasmić Izvor mondo.rs

Marko Lazetić je gledao kako Olivije Žiru donosi pobedu i bodove Milanu u gradskom derbiju!

Otišao je Marko Lazetić u Milano. Prešao je iz Crvene zvezde za pet miliona evra i već na predstavljanju je bilo jasno da na njega ozbiljno računaju.

Uostalom dali su mu broj 22 koji je nosio Kaka, koji je i sam pisao Marku. A, sada je odmah konkurisao za tim i to već u gradskom derbiju protiv Intera!

"Rosoneri" su posle preokreta savladali aktuelnog šampiona i to formalno kao gosti, pošto je poznato da ova dva tima igraju na istom stadionu - 1:2 (1:0).

Ivan Perišić je doveo "neroazure" u vođstvo u 38. minutu, a onda je Olivije Žiru pokazao šta zna. U razmaku od tri minuta je dao dva gola. Prvi za izjednačenje u 75, a drugi u 78. za pobedu i tri boda.

Lazetić je sve to gledao sa klupe, a završnica je bila burna pošto je Teo Ernandez u dubokoj sudijskoj nadoknadi dobio crveni karton.

Na ovaj način je trka za titulu ponovo postala uzbudljiva. Inter je i dalje prvi, ali ima samo bod više od Milana, doduše i meč više. Sve to iz prikrajka prati Napoli...