DUŠAN TADIĆ SE PREKRSTIO, PA REŠIO VELIKI DERBI! Ajaks se iskupio za kiks, a on je junak! (FOTO)

Autor Mia Stanković Izvor mondo.rs

Reprezentativac iz Srbije doneo pobedu Ajaksu protiv Fejenorda.

Izvor: Twitter/Printscreen/@ajaxclipsgoals

U prošlom kolu je Ajaks šokirao sve kada je izgubio od AZ Alkmara, ali se ekspresno iskupio.

U velikom derbiju holandskog fudbala su na gostovanju savladali Fejenord (2:0), a trijumf je potvrdio Dušan Tadić golom sa penala!

"Kopljanici" su poveli autogolom Senesija u 44. minutu, a kapiten Srbije i Ajaksa je u 79. minutu bio siguran sa "kreča". Pre izvođenja jedanaesterca se prekrstio, pa je stavi tačku.