JUVENTUS SE OPET OBRUKAO! Italijanski gigant nastavlja da posrće, sve su dalji od borbe za titulu!

Autor Milena Mijušković Izvor mondo.rs

Juventus nastavlja da se muči.

Kakva sezona za Juventus. U Ligi šampiona su kao prvoplasirani prošli dalje, dok u domaćem šampionatu trenutno strepe za plasman u Evropu.

Ekipa Masimilijana Alegrija se ponovo obrukala, odigrali su nerešeno sa Venecijom - 1:1 (0:1).

Tim iz Torina je poveo u 32. minutu preko Alvara Morate, ali je Matija Aramu u 55. izjednačio i ujedno postavio konačan rezultat na utakmici. Da stvari budu gore za goste Paulo Dibala je u 12. minutu izašao iz igre zbog povrede.

Juve je tako posle 17 odigranih kola tek na šestom mestu i imaju čak 10 poena zaostatka u odnosu na Milan, a devet u odnosu na Inter koji tek treba da odigra svoj meč sa Kaljarijem.

Čeka ih dosta posla, a u narednom kolu gostuju Bolonji koju sa klupe vodi Siniša Mihajlović.