Nevjerovatno!

HIT! SUDIJI ISPAO KARTON - ALI IMAO JE KO DA GA POKAŽE: Jedva je to dočekao, zgrabio ga i pokazao rivalu! (VIDEO)

U Kolumbiji nikada nije dosadno!

Izvor: twitter/screenshot/@Cristiandavidg_

Ne nedostaje bizarnih scena u južnoameričkom fudbalu, a jedna se desila u Kolumbiji na meču Amerike De Kali i Potrelera.

Domaći tim je došao do pobjede golom Angla u 96. minutu. On je pogodio za 2:1 u meču koji je trajao preko 100 minuta, a u poslednjim momentima meča sudija je doživio neobičan gaf.

Arbitru Karlosu Ortegi ispao je žuti karton koji je odlučio da pokaže gostujućem fudbaleru Žairu Molini, a fudbaler domaćih Marlon Tores je to iskoristio da taj karton uzme!

On ga je pokupio i pokazao opomenu svom suparniku. Pogledajte kako je to izgledalo:

Zanimljivo je da posle takve drskosti Marlon Tores nije i sam kažnjen kartonom. Ostao je bez opomene, a meč se ubrzo završio.