Nastavljaju sigurnim korakom

PRŠTALO U DERBIJU - SVI GLEDALI U MITROVIĆA: Štoperi tukli Srbina, na kraju viđeni drama, promašeni zicer i remi!

Autor Gordana Bojanić Izvor mondo.rs

Sve ostaje isto u Čempionšipu, ove dve ekipe će se boriti za titulu.

Bilo je drame, viđena su dva gola, štoperi Bornmuta su 90 minuta tukli Aleksandra Mitrovića, a na kraju se u Čempionšipu nije promenilo ništa.

Fulam ostaje na prvom mestu, Bornmut je drugi, a oba tima su zaređala remije i dozvolila da im se ostatak lige primakne.

FULAM - BORNMUT 1:1 (0:0)
/Adarabijo 84; Solanke 46/

Skot Parker, nekadašmji trener Fulama dobro je znao odakle dolazi najveća pretnja, pa je od starta meča striktno markirao Mitrovića i u više navrata se videlo da su mu štoperi Bornmuta na leđima.

Bilo je mnogo grubosti, ali su na kraju uspeli i nije Srbin dao gol, iako je otvarao mnogo prostora za saigrače koji su mogli da ulaze u šanse. Ipak prvi gol je pao na samom startu drugog poluvremena kada je Bornmut u nekoliko poteza stigao do gola rivala i u prvom napadu drugog dela igre poveo preko Solankea.

Napadao je Fulam, u 82. minutu je praktično zicer pred golom Bornmuta promašio Neskens Kebano, ali je dva minuta kasnije Adarabijo pogodio za konačnih 1:1.