FUDBALERI BUDUĆNOSTI SLAVILI U EMOTIVNOJ UTAKMICI PROTIV JEZERA, ZETA OSTVARILA PRVU POBJEDU

Autor Jovana Raičević Izvor MINA

Fudbaleri Zete pobijedili su danas u Golubovcima pljevaljski Rudar 2:0, u utakmici 17. kola Telekom Prve crnogorske lige.

Izvor: MONDO/Nikoleta Vukčević

Ekipu iz Golubovaca do prvog trijumfa ove sezone predvodio je Ivan Vukčević golovima u 53. i 82. minutu.

Pobjedu je upisala i Budućnost, koja je u Bijelom Polju savladala plavsko Jezero 2:1.

Zvanični šampion do osme pobjede došao je golovima Lazara Mijovića u 2. i Viktora Đukanovića u 19. minutu.

Jedini pogodak za Jezero, koje je doživjelo 11. poraz ove sezone, postigao je Nikola Đurković u 63. minutu.

Poslije prvog poluvremena, Podgorica i Iskra igraju na DG areni 0:0.

Za 16 sati zakazan je meč između Mornara i Dečića u Baru, dok će se u 17 sastati Petrovac i Sutjeska.