SJAJNO!

HOLAND DAO GOL, PA DOBIO URNEBESNU REAKCIJU! Dortmundova ZVER ušla u istoriju, ali NJEN potez je obišao planetu!

Autor Milena Mijušković Izvor mondo.rs

Erling Holand će svoj 50. gol u Bundesligi pamtiti po više stvari definitivno.

Da je Erling Haland igrao za Borusiju Dortmund protiv Sportiga možda bi prošli dalje u Ligi šampiona. Pošto nije, odlaze u Ligu Evrope.

Dugo se supertalentovani napadač mučio sa povredom, nisu u klubu žurili sa povratkom i sada su ga dočekali. A, reakcija jedne gospođe sa tribina posle njegovog pogotka je obeležila sve.

Holand se vratio na teren u pobedi protiv Volfsburga (3:1) i to na kakav način. Ušao je u 73. minutu umesto Malena, a osam minuta kasnije postigao gol za "overu" trijumfa.

Pogledajte njenu reakciju:

Krenuo je da proslavlja pogodak i tom prilikom je pokazao ka jednoj gospođi na tribinama. Ona mu nije ostala dužna, a njena urnebesna reakcija je obišla svet.

Inače, ovaj gol Holanda će biti upamćen i po tome što mu je 50. u Bundesligi u svom 50. meču u najjačem nemačkom takmičenju. Izgleda da će ga zapamtiti iz više razloga.