• Izdanje: Potvrdi
Čitaoci reporteri

ČITAOCI REPORTERI

Videli ste nešto zanimljivo?

Ubacite video ili foto

Možete da ubacite do 3 fotografije ili videa. Ne smije biti više od 25 MB.

Poruka uspješno poslata

Hvala što ste nam poslali vijest.

Dodatno
Izdanje: Potvrdi

Ukucajte željeni termin u pretragu i pritisnite ENTER

IMALA SAM NAPAD ANKSIOZNOSTI: Katarina Živković prvi put nastupila posle korone - Nije mi ugodno od previše ljudi!

Autor Jovana Raičević Izvor mondo.rs

Pevačica se raduje poslu, ali ju je duga pauza psihički promenila.

Pevačica Katarina Živković nikada nije krila svoje zdravstvene probleme, a sada je otkrila da je nedostatak posla zbog pandemije korona virusa uticao na njeno psihičko stanje.

"Naučila sam da budem u skladu sama sa sobom i kad ne radim ništa, da shvatim da vredim. Mislim da smo svi imali taj problem dok nismo radili, mi koji smo navikli da radimo konstantno", rekla je pevačica i dodala da joj je trebalo vremena da se navikne na to da se život polako vraća u normalu.

Katarina kaže da je imala samo jedan nastup nakon korone, ali da joj i dalje nije svejedno kada je u društvu velikog broja ljudi.

"Imala sam manji napad anksioznosti i sada kada izađem u privatnoj režiji i kada ima previše ljudi oko mene, ne osećam se baš ugodno. Ipak, nisam jedina", objasnila je pevačica.

Povratak normalnom načinu života uticao je i na manje promene, kao što je frizura kojom se nedavno pohvalila, a što se tiče odmora, Kaća ipak kaže da će sada biti srećnija ako radi.

Možda ce vas zanimati

Komentari 0

Komentar je uspješno poslat.

Vaš komentar je proslijeđen moderatorskom timu i biće vidljiv nakon odobrenja.

Slanje komentara nije uspjelo.

Nevalidna CAPTCHA