• Izdanje: Potvrdi
Čitaoci reporteri

ČITAOCI REPORTERI

Videli ste nešto zanimljivo?

Ubacite video ili foto

Možete da ubacite do 3 fotografije ili videa. Ne smije biti više od 25 MB.

Poruka uspješno poslata

Hvala što ste nam poslali vijest.

Dodatno
Izdanje: Potvrdi

Ukucajte željeni termin u pretragu i pritisnite ENTER

Golišavi blam oženjenog glumca

Tomas Gibson slao svoje gole snimke "djevojci", odnosno lažnom profilu na sajtu Facebook.

Tomas Gibson slao svoje gole snimke "djevojci", odnosno lažnom profilu na sajtu Facebook.

Glumac poznat po ulogama u serijama "Darma i Greg", "Zločinački umovi" i "Bolnica Čikago Houp", preko sajta Facebook "upoznao" je ljepoticu koja se predstavljala kao porno glumica.

Nije otkriven identitet osobe koja je navukla glumca na dopisivanje a zatim i online vezu, ali je Gibson slao romantične poruke, a zatim i svoje gole video klipove, snimljene uglavnom u kadi ili đakuziju. Naravno, osoba koja se krila iza imena i fotki porno glumice prodala je te snimke tabloidima.

Gibson, inače, ima troje djece sa suprugom Kristinom. Par odnedavno ne živi zajedno, ali još uvijek nije razveden, a prepiska sa "porno glumicom" svakako će ubrzati taj proces. Glumac je u januaru ove godine uhapšen zbog pijane vožnje.


(MONDO)

Komentari 0

Komentar je uspješno poslat.

Vaš komentar je proslijeđen moderatorskom timu i biće vidljiv nakon odobrenja.

Slanje komentara nije uspjelo.

Nevalidna CAPTCHA