• Izdanje: Potvrdi
Čitaoci reporteri

ČITAOCI REPORTERI

Videli ste nešto zanimljivo?

Ubacite video ili foto

Možete da ubacite do 3 fotografije ili videa. Ne smije biti više od 25 MB.

Poruka uspješno poslata

Hvala što ste nam poslali vijest.

Dodatno
Izdanje: Potvrdi

Ukucajte željeni termin u pretragu i pritisnite ENTER

Seve u žiriju X Faktora?

Hrvatska pjevačica biće jedno od glavnih pojačanja šou programa koji će početi da se prikazuje na televiziji Pink od jeseni, prenosi "Alo".

Seve bi trebalo da bude jedna od članica žirija, a ukoliko nađe vremena, možda bude i specijalna gošća u takmičarskom programu.

Domaći mediji prenose da su pregovori sa pjevačicom još uvijek u toku i da je za sada osnovna ideja da Severina bude član žirija, a ako to propadne, onda da se pojavi kao ekskluzivni gost u ovom muzičkom programu.

Prošle nedelje, na konferenciji za medije, producenti "X faktora" su najavili da će članovi žirija, čija imena još ne žele da otkrivaju, biti muzički producenti i predstavnici šou-biznisa izvan samog sektora muzike.

Prikazivanje prve sezone "X faktora" počinje u oktobru, finale je planirano za februar, a pobjednik će dobiti ugovor o vođenju karijere, koji je vrijedan više od 200.000 eura, kao i ugovor sa producentskom kućom "Sony music".


(MONDO)

Komentari 0

Komentar je uspješno poslat.

Vaš komentar je proslijeđen moderatorskom timu i biće vidljiv nakon odobrenja.

Slanje komentara nije uspjelo.

Nevalidna CAPTCHA