Milić Vukašinović otkriva šokantne detalje o pjesmi koju je napisao za Cecu, a koju je ona odbila zbog uticaja Marine Tucaković.
Poznato je da je Svetlana Ceca Ražnatović karijeru započela kao veoma mlada, a tokom godina snimilaje brojne vanvremenske hitove koji su i danas među najslušanijima. Iza njenih najpopularnjih pjesama stoje neki od najboljih domaćih tekstopisaca, a zanimljivo je da su pojedine njene numere potpisali i rokeri.
Jedan od najvećih autora tih hitova, Milić Vukašinović, nedavno je otkrio šok detalje njihove saradnja.
Kako je otkrio, on je nakon ubistva Željka Ražnatovića Arkana, napisao pjesmu "Sanjam da si opet tu" i želio da je baš Ceca otpjeva. Međutim, Ceca je pjesmu odbila!
Prema Vukašinovićevim riječima, razlog za odbijanje leži u tome što je uticaj na nju imala upravo Marina Tucaković, koja ju je navodno nagovorila da ne snimi tu numeru.
"Pjesma je nastala kada je Arkan poginuo i Bog je napravio za Cecu, ali ona neće da je pjeva!", rekao je Milić, koji je tom prilikom izrazio i svoje sumnje zbog čega Svetlana nije snimila numeru:
"Marini Tucaković nije odgovaralo da sarađujem sa Cecom. Međutim, Ceca je uvezana sa Marinom Tucaković i tako dalje i onda je tu bila borba jer Marini nije odgovaralo da sarađujem sa Cecom jer sam ja radio i tekstove i muziku, a ona je pisala tekstove samo na gotovu muziku. Rekao sam joj: 'Evo ti sve moje pjesme, ako ti možeš bolje tekst da sklopiš i napraviš bolje od mog, onda slobodno nastavi'. Marina i još nekoliko njenih saradnika uticali su na to da se moja saradnja sa Cecom u poslovnom smislu ne nastavi", rekao je Milić u jednom intervjuu.
(Kurir.rs/MONDO)