• Izdanje: Potvrdi
Čitaoci reporteri

ČITAOCI REPORTERI

Videli ste nešto zanimljivo?

Ubacite video ili foto

Možete da ubacite do 3 fotografije ili videa. Ne smije biti više od 25 MB.

Poruka uspješno poslata

Hvala što ste nam poslali vijest.

Dodatno
Izdanje: Potvrdi

Ukucajte željeni termin u pretragu i pritisnite ENTER

Uništeno dvorište Nikoline Pišek, a auto demoliran: Voditeljka objavila dramatične kadrove, šteta ogromna

Autor Jelena Sitarica

Snažno nevrijeme u Hrvatskoj uništilo je imanje voditeljke, a najveća šteta nastala je na njenom automobilu.

 Uništeno dvorište Nikoline Pišek, a auto demoliran: Voditeljka objavila dramatične kadrove, šteta og Izvor: Instagram printscreen/ nikolina_pisek

Nikolina Pišek, oglasila se iz Hrvatske, tačnije iz Zagreba, gdje trenutno vlada veliko nevrijeme. Voditeljka je na svom profilu objavila video gdje je pokazala u kakvom je stanju njeno dvorište nakon snažne oluje. 

Kako je i sama pokazala, na imanju je gotovo sve demolirano.

Pogledajte:

Pogledajte

00:17
Demolirano dvorište Nikoline Pišek
Izvor: instagram/nikolina_pisek
Izvor: instagram/nikolina_pisek

Uz videe njenog dvorišta, pokazala je i auto koji se nalazi u blizini njene kuće, na koji je palo drvo.

- Tuškanac zaobilazite dok se ne sanira - napisala je o naselju u Zagrebu.

Pogledajte:

Podsjetimo, hrvatski meteorolozi su poslali hitno saopštenje u kojem upozoravaju građane na veliku promjenu vremena koja će od četvrtka zahvatiti Hrvatsku. Za dve regije je upaljen najviši, crveni meteo-alarm.

(Kurir.rs/MONDO)

Komentari 0

Komentar je uspješno poslat.

Vaš komentar je proslijeđen moderatorskom timu i biće vidljiv nakon odobrenja.

Slanje komentara nije uspjelo.

Nevalidna CAPTCHA