Film "Spajdermen: Novi početak" počeo je sa snimanjem u Škotskoj, a u glavnoj ulozi čuvenog superjunaka ponovo se našao Tom Holand.
Glavni glumac franšize o Spajdermenu, Tom Holand izazvao je oduševljenje među fanovima dok je tokom vikenda snimao nove akcione scene za film "Spajdermen: Novi početak" u centru Glazgova, čije su ulice za potrebe produkcije preuređene da izgledaju kao američki grad.
Očekuje se da će ekipa ostati u Škotskoj najmanje dve nedelje, što je izazvalo delimične obustave saobraćaja i upozorenja o mogućim poremećajima u centru grada.
Most aura I’ve ever seen on a Spider-Man set, he’s the goatpic.twitter.com/lqRs6X053b
— Spiderman (@SpidermanCold)August 5, 2025
Holand je viđen u kostimu Spajdermena dok je snimao napetu akciju na tenku, u pratnji kamermana i kaskadera. Nakon snimanja, glumac je prišao grupi od oko 100 okupljenih obožavalaca i razgovarao sa njima.
Brand New Day#SpiderManpic.twitter.com/EaT0TnDtKS
— Digital_Nomad_ (@DigitalNMD)August 6, 2025
Ovo je drugi put zaredom da Holand snima film u Škotskoj, navodi cdm.me.
Pre samo nekoliko nedelja viđen je na lokacijama u Invernesu i Moraju tokom snimanja epske drame "Odiseja" u režiji Kristofera Nolana.
(Informer, MONDO)