Iako je njihov brak trajao samo 14 mjeseci britanski komičar kaže da ne žali ni za jednim trenutkom provedenim sa slavnom pjevačicom.
Prvi put poslije razvoda Rasel Brend je "otvorio srce" voditeljki Elen Didženeres i rekao da je Keti Peri "prelijepo biće koje ne može da ne voli".
"Jednostavno se desi da vam ne ide kako treba, to je valjda normalno, zar ne? Iako smo se razveli ne žalim ni zbog čega jer sam bio srećan što sam u braku sa njom", rekao je Rasel i od publike dobio aplauz.
Par se razveo u decembru prošle godine, papire za razvod su predali tek u februaru, a u julu će biti i sudski razvedeni.
Keti se već izvjesno vrijeme, navodno, zabavlja sa gitaristom grupe Florence and the Machine Robertom Ekrojdom, a Rasel "luta" od jedne do druge.