• Izdanje: Potvrdi
Čitaoci reporteri

ČITAOCI REPORTERI

Videli ste nešto zanimljivo?

Ubacite video ili foto

Možete da ubacite do 3 fotografije ili videa. Ne smije biti više od 25 MB.

Poruka uspješno poslata

Hvala što ste nam poslali vijest.

Dodatno
Izdanje: Potvrdi

Ukucajte željeni termin u pretragu i pritisnite ENTER

Sisi Hjuston piše knjigu o svojoj ćerki Vitni

Sisi Hjuston, majka pokojne pjevačice Vitni Hjuston, želi da objavi knjigu u nadi da će stati na kraj lažima koje ljudi šire

Prema pisanju “New York Times - a”, Sisi se susrela s izdavačima u Njujorku kako bi se dogovorila oko detalja.

"U knjizi će biti loših stvari, ali biće i dobrih. Toliko laži se priča o Vitni, a ja želim sve da ih uništim" - izrazila je svoje želje Sisi Hjuston u razgovoru sa nekoliko izdavača, a svjedoci tvrde da je djelovala emocionalno i fizički veoma iscrpljeno.

“The Times” nagađa o količini novca koji bi Sisi Hjuston mogla da dobije za knjigu, pod uslovom da mora da angažuje pisca koji piše za druge, a ne zna se ni koliko će detaljno biti opisani problemi koje je sa zavisnošću imala muzička diva.

Sisi Hjuston, koja se takođe bavila pjevanjem, je 1998. godine napisala memoare “How Sweet the Sound” u kojima je opisala svoju porodicu i uspon do statusa pjevačke zvijezde koja je pjevala prateće vokale Elvisu Prisliju.

(MONDO)

Komentari 0

Komentar je uspješno poslat.

Vaš komentar je proslijeđen moderatorskom timu i biće vidljiv nakon odobrenja.

Slanje komentara nije uspjelo.

Nevalidna CAPTCHA