• Izdanje: Potvrdi
Čitaoci reporteri

ČITAOCI REPORTERI

Videli ste nešto zanimljivo?

Ubacite video ili foto

Možete da ubacite do 3 fotografije ili videa. Ne smije biti više od 25 MB.

Poruka uspješno poslata

Hvala što ste nam poslali vijest.

Dodatno
Izdanje: Potvrdi

Ukucajte željeni termin u pretragu i pritisnite ENTER

NATAPIRANE ŠIŠKE, DUGE NOGE I VONDERBRA: Ovako je Karleuša izgledala PRIJE SILIKONA - isplivao snimak iz 1997. godine!

Autor Jovana Raičević Izvor mondo.rs

Pjevačica Jelena Karleuša ne krije da je uradila estetsku intervenciju, pogledajte kako je izgledala prije nje

Pjevačica Jelena Karleuša karijeru je počela 1995. godine pesmom "Ogledalce" za koju je snimila i svoj prvi spot.

Uslijedili su hitovi i karijera duga 27 godina, a u poslednje vrijeme i mnoštvo objava u kojima je golotinja na prvom mjestu.

Možda ce vas zanimati

Jelena svakodnevno na društvenim mrežama objavljuje slike i snimke na kojima je pratioci mogu vidjeti u izazovnim odjevnim kombinacijama koje više otkrivaju nego pokrivaju, ali i klipove sa odmora na kojima je njena zadnjica u tangama u prvom planu.

Karleuša je i na početku karijere nosila pripijene kreacije i miniće, a na Instagramu je sada ponovo aktuelan snimak iz emisije u kojoj je Jelena pevala u crnom miniću.

Tada još nije radila uvećanje grudi. Kosa je i tada bila platinasto plava, ali je imala šiške, koje je natapirala i jaku šminku, daleko jaču od one koju danas nosi.

Pogledajte kako je izgledala:

 Ovako Jelena izgleda danas:

Komentari 0

Komentar je uspješno poslat.

Vaš komentar je proslijeđen moderatorskom timu i biće vidljiv nakon odobrenja.

Slanje komentara nije uspjelo.

Nevalidna CAPTCHA