• Izdanje: Potvrdi
Čitaoci reporteri

ČITAOCI REPORTERI

Videli ste nešto zanimljivo?

Ubacite video ili foto

Možete da ubacite do 3 fotografije ili videa. Ne smije biti više od 25 MB.

Poruka uspješno poslata

Hvala što ste nam poslali vijest.

Dodatno
Izdanje: Potvrdi

Ukucajte željeni termin u pretragu i pritisnite ENTER

MILENA RADULOVIĆ SNIMA SERIJU O MIKINOJ ŠKOLI GLUME: Ekranizovaće detalje i otkriti sve što je proživela?

Autor Jovana Raičević Izvor mondo.rs

Glumica napisala scenario za seriju koja će se ticati događaja koji je potresao Srbiju.

Čitavu Srbiju već neko vreme potresa stravična priča iz glumačkog sveta - optužbe na račun Miroslava Mike Aleksića kojeg su Milena Radulović i Iva Ilinčić prve javno optužile za seksualno zlostavljanje, i to u periodu dok su pohađale njegovu školu glume.

Radulovićeva je prva podnela krivičnu prijavu protiv učitelja glume, bila na višečasovnom saslušanju, a sada je odlučila da o svom bolnom iskustvu snimi seriju.

Prema navodima izvora, serija će ekranizovati brojne detalje ovog traumatičnog iskustva, a scenario je već napisan.

"Milena Radulović odlučila je da otkrije sve što je doživela od Aleksića. Sela je i napisala scenario i uskoro bi trebalo da krene snimanje serije. Radni naslov serije je 'Učitelj' i, po svemu sudeći, tako će se i zvati. Biće tu sve detaljno ispričano, otkriće se verovatno i neki novi detalji. Radulovićeva se za takav korak odlučila kako bi, pored ostalog, ohrabrila sve devojke koje trpe seksualno nasilje da to i prijave. Da nijedna više ne doživi ono što je ona preživela", rekao je on.

Komentari 0

Komentar je uspješno poslat.

Vaš komentar je proslijeđen moderatorskom timu i biće vidljiv nakon odobrenja.

Slanje komentara nije uspjelo.

Nevalidna CAPTCHA