• Izdanje: Potvrdi
Čitaoci reporteri

ČITAOCI REPORTERI

Videli ste nešto zanimljivo?

Ubacite video ili foto

Možete da ubacite do 3 fotografije ili videa. Ne smije biti više od 25 MB.

Poruka uspješno poslata

Hvala što ste nam poslali vijest.

Dodatno
Izdanje: Potvrdi

Ukucajte željeni termin u pretragu i pritisnite ENTER

Bucka promoviše H&M kupaće

Švedska firma "Hennes&Mauritz" (H&M) angažovala je manekenku Dženi Runk, koja nosi veličinu 40, da promoviše novu kolekciju kupaćih kostima

Angažovanje zaobljenije manekenke za ljetnju kolekciju kostima za plažu pun je pogodak švedske kompanije sudeći po brojnim pozitivnim komentarima na modnim sajtovima.

"Najzad prava žena", "tako je lijepa" ili "super kampanja" komentari su oduševljenih ljubitelja modne kuće H&M.

"Mislimo da naša kampanja koju zastupa Dženi Rank ide u odličnom pravcu i veoma smo zadovoljni fotografijama. Naš cilj nije da prenesemo neku posebnu poruku, niti da pokažemo neki novi ideal, već da na jasan i inspirativan način prikažemo najnoviju ljetnju kolekciju", tvrde čelni ljude švedske firme.

Međutim, brojni modni stručnjaci tvrde da H&M igra na kartu "raskošnih oblina", kako bi se prilagodila običnim ljudima.

Ne treba zaboraviti da trećina populacije SAD pati od prekomjerne težine.

(Tanjug)

Komentari 0

Komentar je uspješno poslat.

Vaš komentar je proslijeđen moderatorskom timu i biće vidljiv nakon odobrenja.

Slanje komentara nije uspjelo.

Nevalidna CAPTCHA