Otkriveno je stanje povrijeđene djece nakon stravične saobraćajne nesreće u Kraljevu: petogodišnja djevojčica i beba prebačene su u Tiršovu, a jedno dijete je u kritičnom stanju.
Dvoje djece koje je juče automobil udario u centru Kraljeva prebačeno je iz Kliničkog cetra u Kragujevcu na Univerzitetsku dječiju kliniku Tiršova u Beogradu
Djevojčica od pet godina i beba od godinu i po dana su, nakon zbrinjavanja u KBC u Kragujevcu, prevezene na dalje zbrinjavanje na Univerzitetsku dječju kliniku Tiršova u Beogradu, rekla je za RTS direktorka Opšte bolnice "Studenica" u Kraljevu Mirjana Krčevinac.
Jedno dijete je u kritičnom stanju.
Juče oko 19 časova putničko vozilo izletjelo je sa kolovoza u Ulici Četvrtog kraljevačkog bataljona u Kraljevu i na trotoaru udarilo nekoliko pješaka.
Automobil je udario majku sa bebom u kolicima i starijim djetetom koje je bilo sa njom.
Od siline udarca sve troje su pali nizbrdo.