Region

Teško povrijeđen tinejdžer (17) u Vranju! Vozio motor, pa se sudario sa automobilom, zadobio više preloma

Autor Aleksandra Virijević

Teška saobraćajna nesreća dogodila se sinoć u centru Vranja, kada je povrijeđen tinejdžer (17).

Izvor: Mondo/Stefan Stojanović

U sudaru automobila i motocikla, koji se dogodio u nedjelju uveče u centru Vranja, teško je povrijeđen maloljetnik (17) koji je upravljao dvotočkašem.

Prema nezvaničnim saznanjima, udes se dogodio na raskrsnici Ulice Milunke Savić i Bulevara Nikole Tesle u ovom gradu.

"Povrijeđenom mladiću su na mjestu nezgode konstatovani prelomi vilice i butne kosti. Nakon toga je, kolima Hitne pomoći, transportovan u Dječiju ortopedsku kliniku u Nišu gdje je pod konstantnim nadzorom ljekara", kaže izvor "Blica" iz istrage.

U međuvremenu policija je obavila uviđaj i utvrđuje sve detalje ove saobraćajne nezgode. Prilikom udesa pričinjena je i veća materijalna šteta.

(Blic/Mondo)